Strefa Nauczyciela dla Survival Polish Crash Course A0/A1

08-02-2022

     Wraz z projektem Nowej Edycji HURRA!!! Po polsku powstała Strefa Nauczyciela, jako miejsce, do którego ma dostęp każdy posiadacz naszych podręczników nauczyciela Nowej Edycji, niezależnie od formy, papierowej czy elektronicznej. W Strefie Nauczyciela znajdziecie nagrania do podręczników, testy sprawdzające, gry i zabawy w formie do druku oraz materiały dodatkowe pozwalające na uatrakcyjnienie zajęć i dodatkowe przećwiczenie tych partii materiału, które sprawiają studentom trudność.

     Sukcesywnie w Strefie Nauczyciela zamieszczamy więc kolejne materiały - nowe gry, konspekty, inspiracje i pomysły na ćwiczenia, testy, itd. Zachęcamy do regularnego zaglądania do Strefy, do pobierania dodatkowych, bezpłatnych materiałów przygotowanych w formie do druku!

     Informacje o nowo zamieszczanych materiałach przekazujemy Wam każdorazowo w grupie na Facebooku: HURRA nauczyciele języka polskiego jako obcego.

     Zainspirowani sukcesem Stref Nauczyciela dla podręczników HURRA!!! stworzyliśmy właśnie analogiczną Strefę dla nauczycieli pracujących z podręcznikiem Survival Polish Crash Course.

     Klienci, którzy zakupili podręcznik nauczyciela Survival Polish Crash Course w naszym sklepie dostają od nas kod do Strefy Nauczyciela A0/A1. Nauczycieli, którzy dokonali zakupu u dystrybutorów zapraszamy do kontaktu books (at) prolog.edu.pl. Prześlijcie dowód zakupu lub zdjęcie Podręcznika Nauczyciela Survival Polish, a odeślemy Wam kod do Strefy Nauczyciela.

     Nauczanie ze Strefą Nauczyciela jest łatwiejsze i atrakcyjniejsze.

 

Życzymy sukcesów w pracy z naszymi podręcznikami i materiałami dodatkowymi.

Zespół Wydawnictwa PROLOG

Polecane artykuły

Strefa Nauczyciela - Jak to działa?

Strefa Nauczyciela - Jak to działa?

27-11-2020
Drodzy Nauczyciele, wraz z nową odsłoną serii HURRA utworzyliśmy STREFĘ...
Międzynarodowe związki frazeologiczne.

Międzynarodowe związki frazeologiczne.

17-02-2021
     O zaletach zaznajamiania uczących się języka polskiego z...
Tryb przypuszczający - konstrukcja

Tryb przypuszczający - konstrukcja

13-01-2020
Prawdopodobnie każdy język na świecie daje możliwość mówienia o...