dla ksiegarni

Księgarnie i hurtownie rozpoczynające dystrybucję książek naszego wydawnictwa zapraszamy do ustalenia warunków pod adresem books@prolog.edu.pl lub telefonem +48 12 638 45 25.


Do składania zamówień zapraszamy poprzez system niniejszej strony http://www.prologpublishing.com/
Przed pierwszym zamówieniem konieczna jest rejestracja (ustalacie Państwo własne hasło i adres mailowy, z którego będziecie Państwo korzystać).
Po zarejestrowaniu należy poczekać na przypisanie do Państwa konta ustalonego wcześniej rabatu, o czym zostaniecie Państwo poinformowani osobnym mailem.
Ceny z rabatem widoczne będą po ponownym zalogowaniu.
ZAKUPÓW DOKONUJEMY PO UPRZEDNIM ZALOGOWANIU.
W przypadku księgarni sieciowych, z identycznymi danymi bilingowymi i ustalonymi warunkami współpracy, procedura jest taka sama. Każdy oddział rejestruje swoje własne konto, z własnym adresem mailowym.

Koszty przesyłki powyżej ustalonego minimum logistycznego (w przypadku wysyłki na terenie Polski) będą odejmowane od faktury poza systemem zamówienia internetowego.
Zamówienie internetowe księgarni jest zawsze ostatecznie weryfikowane z systemie księgowym.

Mamy nadzieję, że system ułatwi Państwu zakupy, zminimalizuje ryzko pomyłki i pozwoli być na bieżąco z całą ofertą naszego wydawnictwa.
Dzięki zamówieniu internetowemu macie Państwo dostęp do informacji o etapie realizacji zamówienia oraz mozliwość śledzenia drogi przesyłki na podstawie przesyłanego numeru przewozowego. 


Księgarnie z NIP-em europejskim prosimy o zwrócenie uwagi na KAŻDORAZOWE zaznaczenie opcji: Posiadam VAT UE. Jest to niezbędne do dokonania zakupu zwolnionego z VAT. Po zaznaczeniu tej opcji system strony weryfikuje aktywność numeru VAT.