Jak zaplanować i poprowadzić intensywny kurs jpjo na ok. 40 lekcji, dla grupy ukraińskiej na poziomie A1? Propozycje praktyczne na podstawie podręcznika „Hurra!!! Po polsku1”

01-03-2023

Bezpłatne webinarium dla nauczycieli języka polskiego jako obcego.

20.03.2023, poniedziałek, 20.00

Prowadzenie: Aneta Szymkiewicz

Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Uwaga! Certyfikat wystawiany jest na dane wpisane w formularzu rejestracyjnym.

Certyfikat przesyłany jest w mailu po zakończeniu wydarzenia. Należy pobrać go samodzielnie, bezzwłocznie, po zakończeniu spotkania.

 

     Autorka podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu kursów. Zaproponuje zakres tematyczny oraz praktyczne pomysły, jak efektywnie korzystać z pierwszej części serii „HURRA!!! Po polsku” na krótkich kursach typu survival dla grup ukraińskich / słowiańskich. Webinarium przeznaczone jest dla nauczycieli początkujących, którzy stanęli przed koniecznością szybkiego przygotowania językowego osób dorosłych przybyłych z Ukrainy oraz dla tych, którzy mają prowadzić krótkie, intensywne kursy jpjo.

 

     Aneta Szymkiewicz - od 1998 r. lektorka języka polskiego jako obcego. Do 2020 r. związana była z Krakowem: współpracowała z uczelniami wyższymi, a przede wszystkim ze szkołami językowymi na rynku kursów komercyjnych, prowadziła też własną szkołę języka polskiego jako obcego. Od 2020 r. pracuje zdalnie, starając się wcielić w życie ideę cyfrowego nomadyzmu i balansu życie - praca. Autorka m.in. podręczników z serii HURRA!!! Fundatorka Fundacji Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja.

 

Obejrzyj nagranie z webinarium:

Polecane artykuły

Międzynarodowe związki frazeologiczne.

Międzynarodowe związki frazeologiczne.

17-02-2021
     O zaletach zaznajamiania uczących się języka polskiego z...
Wielką czy małą literą?

Wielką czy małą literą?

05-06-2019
Właściwe używanie w tekstach wielkich i małych liter może sprawiać...
Zdania warunkowe w języku polskim

Zdania warunkowe w języku polskim

04-02-2020
Zdania warunkowe są niezwykle istotnym elementem języka – pozwalają...