"Polski na Czasie" o SURVIVAL POLISH - recenzja

27-07-2017

Polski na Czasie

  W bogatym materiale recenzji znaleźć możemy informacje nie tylko o strukturze i zawartości podręcznika, ale przede wszystkim o jego potencjale, możliwościach pracy, jakie stwarza nauczycielowi i studentowi.
Autorka recenzji pokazuje w jaki sposób realizować materiał opierając się na wersji papierowej podręcznika oraz jak można uatrakcyjnić pracę na zajęciach korzystając z pierwszej na rynku podręczników do języka polskiego jako obcego wersji multimedialnej podręcznika na tablicę interaktywną.

Najcenniejsze w recenzji są natomiast pomysły własne Autorki na to jako kreatywnie wykorzystać materiał Survival Polish do pracy na zajęciach z uczniami.

Recenzji towarzyszy też materiał filmowy, prezentujący "na żywo" zarówno podręcznik papierowy jak i ćwiczenia multimedialne. 

Polski na Czasie
Polski na Czasie


Pełną treść recenzji można znaleźć na blogu POLSKI NA CZASIE.

http://polskinaczasie.pl/lektorze-polecam-ci-prolog/

POLSKI NA CZASIE - blog z pomysłami i inspiracjami na kreatywne lekcje.
Blog stanowi przebogate źródło, z kórego mogą zaczerpnąć nie tylko nauczyciele języka polskiego, czy języka polskiego jako obcego, ale wszyscy uczący, szczególnie języków obcych. Tchnie z niego świeżość, entuzjazm i zaangażowanie, a  metodyczny profesjonalizm współgra z kreatywnością i wolną twórczością.  Blog prowadzony przez Agatę Zajrzewską-Okrojek to dobre miejsce dla tych, którzy lubią cieszyć się nauczaniem oraz uczyć efektywnei i skutecznie. Autorka, zarażając swoim entuzjazmem, gromadzi coraz wiekszą, zaangażowaną społeczność młodych nauczycieli.
POLECAMY!

Polecane artykuły

Strefa Nauczyciela dla Survival Polish Crash Course A0/A1

Strefa Nauczyciela dla Survival Polish Crash Course A0/A1

08-02-2022
Wraz z projektem Nowej Edycji HURRA!!! Po polsku powstała Strefa...
Tryb przypuszczający - konstrukcja

Tryb przypuszczający - konstrukcja

13-01-2020
Prawdopodobnie każdy język na świecie daje możliwość mówienia o...
Konstrukcje zwrotne w języku polskim.

Konstrukcje zwrotne w języku polskim.

11-07-2019
Czasowniki zwrotne łączą się z zaimkiem zwrotnym się. Niektóre...