Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją strony internetowej Wydawnictwa PROLOG.

25-03-2019

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową wersję strony internetowej.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce spodoba się wszystkim, także tym, którzy przywiązani byli do poprzedniej wersji.

Nowa strona to nie tylko atrakcyjniejsza, nowocześniejsza grafika, ale także ulepszone mechanizmy wyszukiwania na stronie, bardziej przejrzysty koszyk, łatwo dostępne menu i inne.

 LiveChat

Zupełną nowością jest Live Chat, dzięki któremu mogą Państwo do nas napisać i w godzinach naszej pracy, w czasie rzeczywistym uzyskać odpowiedź.

Zapraszamy do kontaktu z nami: https://lc.chat/now/10723362/

Jeśli korzystają Państwo ze strony poza godzinami naszej pracy, to zawsze można zostawić nam wiadomość. Odpowiemy na każdą z nich.

 

 

Na naszej nowej stronie łatwiej też dotrzeć do bloga Wydawnictwa PROLOG, na którym znajdą Państwo cenne informacje dotyczące nauki języka, metodologii nauczania, dodatkowe informacje o podręcznikach i materiałach do nauki języka polskiego jako obcego oraz informacje o webinariach i szkoleniach stacjonarnych organizowanych dla nauczycieli jpjo przez Wydawnictwo PROLOG.

 

Blog Wydawnictwo Prolog

 

Nasza strona dysponuje trzema wersjami językowymi, polską, angielską i niemiecką. Nowością natomiast jest dodatek google translator, otwierany z ikonki ziemi w prawym górnym rogu, który pozwala przetłumaczyć zawartość strony na dowolny język.

google tłumacz