Bezpłatne materiały dodatkowe do pobrania przy zakupie książek

&

Wejście do STREFY NAUCZYCIELA

Jedno miejsce logowania, z którego Twój kod zaprowadzi Cię do właściwej lokalizacji.

Kod z płyty pozwoli Ci na pobranie plików mp3, kod z podręcznika nauczyciela przeniesie Cię do powiązanej z nim Strefy Nauczyciela.

Pamiętaj, że wszystkie nagrania audio dołączone do naszych podręczników na płytach są dostępne również do pobrania w formie mp3. Podręczniki „Po Polsku” z serii HURRA!!! dają też dostęp do nagrań audio i video w aplikacji Prolog Augmented App (iOS, Android).

Strefa Nauczyciela – miejsce pełne inspiracji!

W Strefie Nauczyciela znajdziesz nagrania do podręczników, testy sprawdzające, gry i zabawy w formie do druku, filmy z możliwością odtworzenia online (jeśli dany podręcznik zawiera nagrania video) oraz niepublikowane dotąd materiały dodatkowe na dany poziom zaawansowania, pozwalające na uatrakcyjnienie zajęć i przećwiczenie tych partii materiału, które sprawiają studentom trudność.

Pamiętaj! Strefa Nauczyciela powiązana jest z podręcznikiem nauczyciela, a nie studenta! Natomiast dostęp do nie daje podręcznik nauczyciela zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Sukcesywnie w Strefie Nauczyciela zamieszczamy kolejne materiały - nowe gry, konspekty, inspiracje i pomysły na ćwiczenia, powtórzenie materiału, testy, itd. Zachęcamy do regularnego zaglądania do Strefy, do pobierania dodatkowych, bezpłatnych materiałów przygotowanych w formie do druku! Informacje o nowo zamieszczanych materiałach przekazujemy Wam każdorazowo w grupie na Facebooku: HURRA nauczyciele języka polskiego jako obcego. Bądźcie tam z nami.

Mamy nadzieję, że nasza wspólna przestrzeń ułatwi i uprzyjemni Wam pracę, szczególnie tę w formie zdalnej. Wierzymy również, że Strefa będzie miejscem, które zachęci do wracania tutaj po kolejne inspiracje i materiały.

Życzymy sukcesów w pracy z naszymi podręcznikami i materiałami dodatkowymi.

Zespół Wydawnictwa PROLOG