Lost in... POLSKI

  • Waga: 0.23 kg
  • Dostępność: TAK
  • ISBN: 978-3-940150-03-5
  • szt.
  • Cena netto: 64,23 zł 79,00 zł

DVD-Rom

Interaktywna nauka języka polskiego w przygodowej grze na DVD.

Ponad 3 godziny materiału dźwiękowego – autentyczne dialogi – tłumaczenie napisów – słownik – mówiące postacie - interaktywne ćwiczenia – instrukcje w języku angielskim i niemieckim (sama okładka w języku niemieckim)

Nauka przez zabawę

 Grając w „Lost in… polski” staraj się szukać wskazówek, zrozumieć wypowiadane kwestie, interpretować sens i znaczenie przekazywanych informacji. Innymi słowy, postaraj się zrozumieć otaczającą cię rzeczywistość. Wszystko to, co słyszysz, widzisz, o czym czytasz, może być pomocne w rozwiązaniu zagadki. Grając nabędziesz językowej wiedzy niezbędnej w Twojej detektywistycznej pracy podczas gry, a w razie potrzeby otrzymasz odpowiednią pomoc.

 

Zakres nauki

 Gra „Lost in… polski” kierowana jest do nastolatków i dorosłych będących na poziomie początkowym nauki języka oraz zaawansowanych, pragnących w konwencji zabawy odświeżyć i poszerzyć swoja wiedzę językową. Grze towarzyszyć mogą też różnorodne pomoce edukacyjne, ich użycie jest opcjonalne i zależne od stopnia znajomości języka i indywidualnych potrzeb uczącego się. Dostępne w grze wskazówki dostarczają niezbędnej pomocy i porad językowych oraz podpowiedzi jak najefektywniej wykorzystać możliwości gry.

 

Materiał językowy użyty w grze obejmuje poziom A1 i A2, w wybranych partiach materiału słownictwo pochodzi z poziomu B1 według klasyfikacji Europejskiego systemu opisu kształcenia języka.

 Wyczerpująca i komplementarna pomoc, jaką otrzymuje użytkownik gry sprawia, że nawet niedoświadczony użytkownik gier komputerowych będzie mógł się cieszyć się osiąganiem dobrych rezultatów. Wskazówki dla użytkownika można znaleźć także w książeczce dołączonej do płyty DVD.