Polityka prywatności

 

Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez Wydawnictwo Prolog będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień. Dane nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym podmiotom.

 Pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta adres e-mail Klienta może być wykorzystany przez Sklep do przesyłania wyłącznie własnych reklam i innych treści o charakterze informacyjnym, marketingowym i handlowym zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Zgodę taką wyrazić może Klient w formularzu rejestracji lub pod koniec zakupów, zaznaczając opcję zapisz mnie na newsletter.

Każdy Kupujący, który wypełnił Formularz Rejestracyjny ma, w każdym czasie, możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie.

Niniejsza Polityka Prywatności może zostać zmieniona w dowolnym momencie, a zmiana staje się skuteczna we wskazanym terminie. Użytkownicy zostaną powiadomieni o wprowadzonych zmianach poprzez stronę Polityki Prywatności sklepu prologpublishing.com. W przypadku braku akceptacji zmian Użytkownik może zaprzestać korzystania z serwisu lub poprosić administrację o usunięcie konta.