Prolog

Discovering Polish. A Learner's Grammar

Discovering Polish. A Learner's Grammar

Waga: 0.46 kg

Gramatyka języka polskiego (w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki. Z kolei liczne żartobliwe przykłady zdań i ilustracje wyjaśniające trudne zagadnienia gramatyczne wspomagają zapamiętanie gramatycznych zasad i reguł gramatycznych. Dla osób preferujących klasyczny styl uczenia się języka Autorka proponuje przejrzyste tabele i komentarz. Wersja językowe: angielska i niemiecka, zostały opracowane w sposób komparatywny, co pozwala uczącemu się obcojęzycznemu studentowi szybciej wychwycić różnice między systemem języka polskiego i niemieckiego oraz systemem języka polskiego i angielskiego, a tym samym na szybsze opanowanie gramatyki polskiej.

54,60 zł
Gra edukacyjna "3...2...1... START"

Gra edukacyjna "3...2...1... START"

Waga: 0.06 kg

Gra edukacyjna "3...2...1....START!" to plansza, która może być używana zarówno na zajęciach jezyka polskiego, jak i w zabawie towarzyskiej wśród osób uczących się języka. Na rewersie planszy znajdują się odpowiedzi.

2,50 zł
Gry i zabawy językowe. Język polski jako obcy. A0/A1

Gry i zabawy językowe. Język polski jako...

Waga: 1.22 kg

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE to starannie opracowany zestaw pomocy dydaktycznych do nauki języka polskiego jako obcego, stworzony z myślą o nauczycielach, którzy chcą w atrakcyjny sposób prowadzić swoje zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne (NOWOŚĆ). 66 plansz formatu A4 zawiera różnorodne zadania aktywizujące: quizy, rozsypanki, gry, ćwiczenia z lukami, karty ze scenkami sytuacyjnymi itd. W połączeniu z bogatym materiałem ilustracyjnym są one doskonałym narzędziem, które ma na celu pomóc studentom w utrwaleniu słownictwa i opanowaniu podstawowych struktur z poziomu A0/A1. Proste, intuicyjne zadania zachęcają do jak największej aktywności językowej oraz stwarzają wiele okazji do zabawy i integracji grupy. Odpowiednio usztywnione plansze nadają się do wielokrotnego użytku. Poszczególne części gier są gotowe do wycięcia, a w zależności od potrzeb nauczycieli plansze można dodatkowo kopiować. GRY I ZABAWY JĘZYKOWE mogą być wykorzystywane na zajęciach grupowych oraz na lekcjach indywidualnych. Dołączona do zestawu broszura zawiera opis wszystkich gier wraz z praktycznymi wskazówkami oraz różnymi wariantami realizacji poszczególnych zadań. Zeszyt z instrukcjami zawiera także tabele z podpowiedziami, które z gier można wykorzystać jako materiał uzupełniający lub powtórzeniowy w pracy z podręcznikami HURRA!!! Po polsku 1 oraz SURVIVAL POLISH CRASH COURSE. Jednak GRY I ZABAWY JĘZYKOWE, ze względu na swój uniwersalny charakter, mogą być używane na wszystkich kursach na poziomie A0/A1.

89,00 zł
GWIAZDKA Z NIEBA  polskie rymowanki i piosenki dla dzieci dwujęzycznych

GWIAZDKA Z NIEBA polskie rymowanki i pi...

Waga: 0.33 kg

                Bohaterką książki jest Gwiazdka, która przylatuje w odwiedziny do dziecka z nieba swą rakietą i spędza z nim na wspólnej zabawie cały dzień. Uśmiechnięta postać Gwiazdki ma pobudzić wyobraźnię dziecka oraz wywołać u niego pozytywne emocje związane z językiem polskim. W dziesięciu rozdziałach poznajemy poszczególne pory dnia dziecka oraz Gwiazdki. Historie przedstawione są w licznych rymowankach i melodyjnych, łatwych do zaśpiewania piosenkach. Większości tekstów zawiera elementy dźwiękonaśladowcze zalecane przez logopedów jako element wspierający rozwój mowy dziecka. W prezentowanych tekstach nie rezygnujemy również z charakterystycznych dla języka polskiego zdrobnień, jednocześnie w Zeszycie ćwiczeń pojawiają się ich pełne formy. Tak więc od samego początku dziecko ma możliwość poznania obu wariantów słów. Wszystkie rymowanki i piosenki zostały nagrane na płytę CD. Zamieszczone przy każdym tekście ikonki informują o możliwych do przeprowadzenia aktywnościach językowych. Mogą one służyć rodzicowi jako drogowskaz w pracy z książką lub stać się inspiracją do własnych pomysłów na zabawy językowe z dzieckiem.   Tu słuchamy rymowanki.Nagrania odsłuchujemy z dzieckiem możliwie często (najlepiej codziennie), również podczas wykonywania innych czynności w ciągu dnia. W ten sposób dziecko osłuchuje się z językiem polskim i przyswaja słownictwo związane z danym tematem. Zachęcamy rodziców do głośnego czytania/recytowania dziecku tekstów z książki, ponieważ ma to szczególną wartość emocjonalną. Z czasem dziecko zacznie je powtarzać i w końcowym efekcie pozna ulubione wierszyki na pamięć. Tu słuchamy piosenki.Z nagraniami piosenek postępujemy podobnie jak z rymowankami. Dodatkowo tam, gdzie tekst piosenki na to pozwala, bawimy się razem z dzieckiem, wprowadzając elementy ruchu, tańca, rytmicznych oklasków czy naśladowania głosów zwierząt. Tu bawimy się z Gwiazdką.Pojawienie się maskotki Gwiazdki powinno być dla dziecka sygnałem, że teraz mówimy po polsku. Wprowadzenie jej do zabawy pozwala na zmianę perspektywy, a rodzic, odgrywając rolę Gwiazdki, może każdorazowo modulować głos, zmieniać intonację. Pamiętajmy, że dziecko tylko wtedy da się zaprosić do powtarzania, naśladowania, odgrywania ról, śpiewania,jeżeli może naśladować rodzica. Tu rozmawiamy.Każda zamieszczona w książce ilustracja może posłużyć do poznawania nowych słów, nazywania osób i przedmiotów oraz zadawania prostych pytań i udzielania na nie odpowiedzi. Jest też dobrą okazją do opowiadania dziecku wymyślonych przez siebie historyjek, które będą nawiązywać do sytuacji zaprezentowanych w poszczególnych rozdziałach.   Do książki dołączony jest kod pozwalający na pobranie plików mp3 z nagranymi piosenkami Gwiazdki. Książka i płyta CD jest częścią większego Pakietu edukacyjnego dostępnego tu: http://prologpublishing.com/pakiet-edukacyjny-gwiazdka-z-nieba.html

34,50 zł
HURRA!!! Po polsku Test kwalifikacyjny

HURRA!!! Po polsku Test kwalifikacyjny

Waga: 0.1 kg

PO POLSKU Test kwalifikacyjny  pozwala określić odpowiedni poziom, z którego uczący się języka polskiego jako obcego powinien rozpocząć dalszą naukę z podręczników PO POLSKU 1, PO POLSKU 2 i PO POLSKU 3 z serii HURRA!!!. Test składa się ze 120 pytań, które sprawdzają kompetencje gramatyczne i leksykalne. Jest to test wyboru. Test zawiera także: - arkusz odpowiedzi, - szablon odpowiedzi, - zestawienie, które pomaga uplasować uczącego się na podstawie liczby punktów uzyskanych przez niego. Test z prawem do wielokrotnego kopiowania.

23,10 zł
Kaleidoscope of Poland. A cultural encyclopedia.

Kaleidoscope of Poland. A cultural encyc...

Waga: 1.08 kg

W “Kaleidoscope of Poland” zawarta jest podstawowa, autentyczna wiedza o Polsce. Książka ta zadziwia szczegółowością i wielością detali dotyczących współczesnej kultury kraju. Czytelnik może błyskawicznie zorientować się kto jest kim w Polsce, a nawet poznać krajowych celebrytów. Wiele ustępów Kalejdoskopu mówi o bogatej historii Polski i Polaków, ich determinacji w walce o wolność, sile pozwalającej na przezwyciężanie trudności. Kalejdoskop to książka dla każdego, kto chce poznać Polskę i Polaków. Mariusz Siara, PROLOG Polish Language School, Kraków Książka ta jest pełna spostrzeżeń dotyczących mentalności polskiej. Jest absolutnym niezbędnikiem dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić ten kraj, robić w nim interesy, albo po prostu zdobyć wiedzę o tym, co działo się w tej części świata przez wieki – wszystko to w niezwykle przystępny i przyjemny sposób. —Adam Zamoyski, (fragment wstępu)   „Kaleidoscope of Poland” to bardzo czytelnie zorganizowany leksykon, składający się z krótkich artykułów dotyczących ważnych osobistości, miejsc, wydarzeń i osiągnięć ponad tysiącletniej polskiej historii i kultury. Wypełniony setkami wpisów i ilustracji stanowi przydatne i poręczne kompendium wiedzy, z którego korzystać można w domu, służyć może też świetnie jako uzupełnienie przewodnika turystycznego w czasie podróży albo jako pomoc w studiach językowych. Zapoznanie się z nim będzie przyjemnością dla każdego, kto jest zainteresowany Polską. Czy rzecz dotyczy bułeczek, czy rzeki Bug, Chopina albo Curie-Skłodowskiej – książka dostarcza barwnych i dowcipnych migawek o znaczących osobistościach, zwyczajach, folklorze, wydarzeniach historycznych, zwrotach i powiedzeniach, miejscach, geografii i wielu wielu innych. Począwszy od powstania państwa polskiego w 966 r. za czasów Mieszka I, aż do współczesnego przeobrażenia w ramach Unii Europejskiej "Kaleidoscope of Poland" jest przewodnikiem po dobrych i złych czasach doświadczanych przez polski naród w swojej ponad tysiącletniej historii. Ta zabawna i pouczająca książka jest w istocie rodzajem kulturowego słownika oferującego bazową wiedzę, która może być regularnie odświeżana. Książka jest doskonała nie tylko dla uczących się języka polskiego ale także dla planujących wizytę w Polsce, jednym słowem dla każdego, kto jest zainteresowany głębszym wglądem w ten fascynujący kraj.

89,00 zł
69,00 zł
Kubek "Ortografia polska"

Kubek "Ortografia polska"

Waga: 0.33 kg

Kubek ceramiczny z motywem graficznym pochodzącym z książki "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców".Autor rysunku: Paweł KołodziejskiSrednica 7 cm, wysokość 10 cmNadaje się do mycia w zmywarce.

11,99 zł
Kubek "Survival Polish"

Kubek "Survival Polish"

Waga: 0.33 kg

Kubek ceramiczny, nadaje się do mycia w zmywarce.

9,90 zł
Notes do słówek

Notes do słówek

Waga: 0.19 kg

Notes do słówek to doskonała pomoc służąca zorganizowaniu i uporządkowaniu  procesu przyswajania nowego materiału leksykalnego. Podzielona przestrzeń kartki pozwala na równoległe wynotowywanie słów w języku uczonym i odpowiedników w języku rodzimym. Estetyczna, elegancka okładka sprawia, że korzystanie z notesu jest przyjemnością. Notes może być również doskonałym prezentem dla osoby uczącej się języka, pomocą lub nagrodą na kursie językowym.Notes dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru.

Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego

Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uc...

Waga: 0.48 kg

Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego" Gramatyka języka polskiego (w wersjach polskiej) to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki. Z kolei liczne żartobliwe przykłady zdań i ilustracje wyjaśniające trudne zagadnienia gramatyczne wspomagają zapamiętanie gramatycznych zasad i reguł gramatycznych. Dla osób preferujących klasyczny styl uczenia się języka Autorka proponuje przejrzyste tabele i komentarz. Wersja językowe: angielska i niemiecka, zostały opracowane w sposób komparatywny, co pozwala uczącemu się obcojęzycznemu studentowi szybciej wychwycić różnice między systemem języka polskiego i niemieckiego oraz systemem języka polskiego i angielskiego, a tym samym na szybsze opanowanie gramatyki polskiej.

54,60 zł
Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego (epub i mobi)

Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uc...

Zakupu książki można dokonać za pomocą strony Legimi Testowy fragment książki elektronicznej w formacie epub Testowy fragment książki elektronicznej w formacie mobi Przed zakupem zapraszamy do przetestowania książki na fragmencie demonstracyjnym.Odkrywamy język polski. Gramatyka dla uczących (się) języka polskiego jako obcego" Gramatyka języka polskiego to systematyczna prezentacja gramatyki polskiej, w której Autorka zaprasza do zabawy i samodzielnego "odkrywania" systemu gramatycznego języka polskiego. Taki sposób wprowadzania w zawiłości gramatyki polskiej jest bardziej przyjazny i dodatkowo motywuje do nauki. Z kolei liczne żartobliwe przykłady zdań i ilustracje wyjaśniające trudne zagadnienia gramatyczne wspomagają zapamiętanie gramatycznych zasad i reguł gramatycznych. Dla osób preferujących klasyczny styl uczenia się języka Autorka proponuje przejrzyste tabele i komentarz. Wersja językowe: angielska i niemiecka, zostały opracowane w sposób komparatywny, co pozwala uczącemu się obcojęzycznemu studentowi szybciej wychwycić różnice między systemem języka polskiego i niemieckiego oraz systemem języka polskiego i angielskiego, a tym samym na szybsze opanowanie gramatyki polskiej.

44,00 zł
Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców

Ortografia polska w ćwiczeniach dla obco...

Waga: 0.51 kg

   "Ortografia polska w ćwiczeniach dla obcokrajowców" to pierwszy tak obszerny zbiór ćwiczeń z polskiej ortografii napisany specjalnie dla cudzoziemców. Autorka książki, dr Elżbieta Zarych, wykorzystała w niej doświadczenia zebrane na Uniwersytecie Jagiellońskim w trakcie pracy ze studentami, w tym stypendystami Erasmusa i tłumaczami.„„ W 10 rozdziałach kompleksowo przedstawione zostały zagadnienia, które sprawiają obcokrajowcom szczególne problemy. Szczegółowo wyjaśnionym regułom ortograficznym towarzyszą różnorodne ćwiczenia, wśród których znajdują się:· ćwiczenia fonetyczno-ortograficzne,· ćwiczenia słowotwórcze,· teksty z lukami,· tabele odmiany,· diagramy,· gry językowe,· przepisy kulinarne,· utwory literackie,· piosenki,· dyktanda.„„ W nauce ortografii pomagają też dowcipne rysunki ułatwiające zapamiętanie zasad.„„ Książka może być wykorzystywana zarówno jako samouczek (klucz do ćwiczeń), jak i do pracy z lektorem w grupach.„„ Do książki dodana jest płyta CD mp3 z nagraniami ćwiczeń i dyktand czytanych w różnym tempie.Istnieje również możliwość pobrania plików mp3 ze strony internetowej - przy użyciu kodu z płyty CD.   Fragment webinarium dla nauczycieli języka polskiego jako obcego z 18.03.2019 r. Prowadzenie dr Elżbieta Zarych. Temat :Ortografia polska dla obcokrajowców. Jak włączyć zagadnienia ortograficzne w cykl zajęć?"

69,00 zł
Pakiet edukacyjny GWIAZDKA Z NIEBA  polskie rymowanki i piosenki dla dzieci dwujęzycznych

Pakiet edukacyjny GWIAZDKA Z NIEBA pols...

Waga: 1.25 kg

Prezentacja pakietu Pakiet edukacyjny Gwiazdka z nieba adresowany jest do dzieci dwujęzycznych w wieku od 1 do 3 lat, które swoją pierwszą przygodę z językiem polskim rozpoczynają w warunkach domowych w otoczeniu obcokulturowym i obcojęzycznym. Proces uczenia się języka polskiego dzieci dwujęzycznych przebiega w tych warunkach inaczej niż u ich rówieśników mieszkających i uczących się języka ojczystego w Polsce. Przyswajanie języka polskiego przez dzieci przebywające poza granicami Polski jest też o wiele bardziej skomplikowane. Wymaga ono w pierwszej kolejności zdeklarowania się przynajmniej jednej osoby: rodzica, jednego z dziadków lub opiekunów, do konsekwentnego komunikowania  się z dzieckiem wyłącznie w języku polskim, a następnie – w kolejnych etapach rozwoju  (lata 4+) – zapewnienia dziecku możliwości systematycznego poznawania i pogłębiania całego systemu języka.Pakiet zawiera 7 komponentów: 1. Książka [karton, 20 stron] + CD [20 rymowanek, 5 piosenek]Bohaterką KSIĄŻKIjest Gwiazdka, która przylatuje do dziecka w odwiedziny swoją rakietą. W dziesięciu rozdziałach poznajemy poszczególne pory dnia dziecka oraz Gwiazdki. Historie przedstawione są w licznych rymowankach i melodyjnych, łatwych do zaśpiewania piosenkach. Większość tekstów zawiera elementy dźwiękonaśladowcze zalecane przez logopedów jako element wspierający rozwój mowy dziecka. 2. Maskotka [wymiary: 18 cmx15cm]MASKOTKA GWIAZDKA może być dla dziecka sygnałem, że teraz mówimy po polsku. Wprowadzenie jej do zabawy pozwala na zmianę perspektywy, a rodzic, odgrywając rolę Gwiazdki, może każdorazowo modulować głos, zmieniać intonację. Takie aktorskie zabawy są szczególnie lubiane przez dzieci. Oprócz funkcji edukacyjnej maskotka ma szansę stać się ulubioną zabawką dziecka. Maskotka wyprodukowana jest z normami zharmonizowanymi z dyrektywą 2009/48/EC i jest opatrzona znakiem CE. 3. Zeszyt ćwiczeń [76 stron] + CD [52 odsłuchy]ZESZYT ĆWICZEŃ, podobnie jak KSIĄŻKA, składa się z 10 rozdziałów. W każdym z nich wyodrębniona została strona, która zawiera informacje przeznaczone dla rodziców. Różnorodne zadania plastyczne (kolorowanie, wyklejanie, rysowanie po śladzie, łączenie elementów w pary itd.) utrwalają słownictwo, a także ćwiczą małą motorykę i doskonalą umiejętność logicznego myślenia. Część zadań wymaga użycia naklejek, które dziecko musi odnaleźć i przykleić we właściwym miejscu. Zeszyt ćwiczeń zawiera również karty do gry memory, ćwiczącej pamięć i spostrzegawczość dziecka. Na końcu umieszczone zostałyteksty tradycyjnych rymowanek i piosenek, które znane są Polakom od pokoleń. 4. Kolorowanka [22 kolorowanki]KOLOROWANKA to zbiór 22 rysunków, które tematycznie powiązane są ze słownictwem prezentowanym w KSIĄŻCE GWIAZDKA Z NIEBA oraz ćwiczonym w ZESZYCIE. Kolorując obrazki, dziecko zyskuje kolejną okazję do utrwalenia poznanych słów, powtarza nazwy kolorów i uczy się prawidłowo trzymać kredkę. Rysunki zostały rozmieszczone w KOLOROWANCE według zasady: po lewej stronie znajdują się proste, pojedyncze przedmioty, które powinny być pokolorowane samodzielnie przez dziecko, natomiast po prawej stronie przedmiot zostaje powtórzony i wkomponowany w otoczenie. 5. Piosenki Gwiazdki [5 piosenek]Zawarty w PIOSENKACH GWIAZDKI zapis nutowy daje rodzicom, rodzeństwu i dziadkom, którzy grają na instrumentach, możliwość wspólnego muzykowania z dzieckiem. 6. Plakat [ wymiary: [60cm x 40cm]PLAKAT z uśmiechniętą Gwiazdką jest miłym elementem dekoracyjnym, przeznaczonym do powieszenia w pokoju dziecka. Został tak zaplanowany, aby można go było jednocześnie wykorzystać jako przestrzeń projektową. Wolne miejsce wokół postaci Gwiazdki można stopniowo zapełniać wszelkimi pracami dziecka, wykonanymi podczas zabawy z ZESZYTEM ĆWICZEŃ i KOLOROWANKĄ. W ten sposób powstanie wyjątkowa pamiątka, która utrwali przyjemne chwile spędzone z Gwiazdką i z językiem polskim. 7. Wskazówki dla rodziców [16 stron]W broszurze została zamieszczona propozycja strategii pracy z poszczególnymi komponentami pakietu. Rodzice znajdą tu spis słów i zwrotów, które dziecko pozna w czasie zabawy z Gwiazdką. Polecamy również ciekawe blogi, portale i artykuły poświęcone dwujęzyczności oraz ogólnemu rozwojowi dziecka.          Ze względu na ogromne zróżnicowanie umiejętności dzieci z przedziału wiekowego 1–3 lata, wynikające z naturalnego rozwoju, jak i indywidualnych predyspozycji, proponujemy, aby pierwszy etap przygody z językiem polskim rozpocząć od zabawy z głównymi komponentami tj. książką GWIAZDKA Z NIEBA. POLSKIE RYMOWANKI I PIOSENKI DLA DZIECI DWUJĘZYCZNYCH (wraz z płytą CD) oraz maskotką. Moment rozpoczęcia pracy i zabawy z pozostałymi komponentami Pakietu, tzn. z ZESZYTEM ĆWICZEŃ, KOLOROWANKĄ, PIOSENKAMI GWIAZDKI i PLAKATEM, pozostawiamy do decyzji rodziców, którzy najlepiej są w stanie ocenić, kiedy dziecko jest już gotowe do wykonania  zadań utrwalających i poszerzających słownictwo.   Nauczycielom pracującym w grupach przedszkolnych z "Gwiazdką z nieba" oferujemy zestaw bezpłatnych scenariuszy do pracy z pakietem. Napisz do nas: books@prolog.edu.pl   Gwiazdka z nieba w TVP Polonia: https://www.youtube.com/watch?v=0gKSVtZN71g&t=40s PREZENTACJA PAKIETU: https://prezi.com/view/ROc4WGEuFMSSsW5DnmOR/

89,00 zł
Plakat  "Bądź mistrzem polskiej ortografii. Wymiana ułatwia życie"

Plakat "Bądź mistrzem polskiej ortograf...

Waga: 0.14 kg

Plakat z dziedziny ortografii pt. "Wymiana ułatwia życie", stanowi niezwykle przydatną pomoc dydaktyczną dla nauczyciela języka polskiego jako obcego, ozdobi ścianę pracowni i pomoże w opanowaniu zagadnień ortograficznych związanych z wymianą spółgłosek.

6,99 zł
Plakat "Alfabet polski"

Plakat "Alfabet polski"

Waga: 0.14 kg

Plakat "Alfabet polski", stanowiący niezwykle przydatną pomoc dydaktyczną dla nauczyciela języka polskiego jako obcego, ozdobi ścianę pracowni i pomoże w zapoznaniu uczniów z alfabetem polskim. Zamieszczony na plakacie kod odsyła do lokalizacji, z której pobrać można darmowy plik mp3 z odczytanym alfabetem.

6,99 zł
Plakat "Der schoene Koerper"

Plakat "Der schoene Koerper"

Waga: 0.04 kg

Plakat "Schoene koerper", stanowiący niezwykle przydatną pomoc dydaktyczną dla nauczyciela języka niemieckiego, ozdobi ścianę pracowni i pomoże w opanownaiu podstawowego słownictwa z zakresu części ciała człowieka.Plakaty wysyłamy złożone. W przypadku chęci otrzymania plakatu w tubie prosimy o kontakt w sprawie dopłaty za przesyłkę.

4,99 zł
Plakat "Która jest godzina?"

Plakat "Która jest godzina?"

Waga: 0.14 kg

Plakat "Która jest godzina", stanowiący niezwykle przydatną pomoc dydaktyczną dla nauczyciela języka polskiego jako obcego, ozdobi ścianę pracowni i pomoże w m.in. opanowaniu słownictwa służącego opisywaniu czasu i podawania godziny, zarówno w języku oficjalnym jak i nieoficjalnym.W przypadku wyboru opcji plakatu wysyłanego w tubie możliwa konieczność dopłaty za przesyłkę. Przy wyborze tej formy przesyłki prosimy o uprzedni kontakt w celu oszacowania ceny: books@prolog.edu.pl

Plakat "Łamańce językowe"

Plakat "Łamańce językowe"

Waga: 0.14 kg

Plakat edukacyjny - łamańce językowe zawiera materiały pochodzące z książki "Testuj Swój Polski - Fonetyka".

6,99 zł
Plakat "Piękne ciało"

Plakat "Piękne ciało"

Waga: 0.04 kg

Plakat "Piękne ciało", stanowiący niezwykle przydatną pomoc dydaktyczną dla nauczyciela języka polskiego jako obcego, ozdobi ścianę pracowni i pomoże w opanowaniu podstawowego słownictwa z zakresu części ciała człowieka.W przypadku chęci otrzymania plakatu w tubie prosimy o kontakt w sprawie dopłaty za przesyłkę.

4,99 zł